About Us

Periodik Bakım Hizmeti

Ferrari, Maserati ve Lamborghini' nizin uzun yıllar ve uzun kilometreler boyunca ilk gün ki performansında, sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için onların ihtiyaç duyduğu en iyi parçalara periyodik bakımını yapıyoruz.

Mekanik Bakım ve Onarım

Ferrari, Maserati ve Lamborghini' nizin zamanla oluşabilecek mekanik aksamındaki sorunlarını uzman ekibimizle zamanında tespit edip bu sorunları gidermek için yetkili servis standartlarında 7 / 24 işlemlerinizi yürütüyoruz. Böylelikle aracınızı keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Orijinal Yedek Parça Temini

Ferrari, Maserati ve Lamborghini' nizin daha uzun ömürlü kullanılması için kaliteli ve orijinal yedek parça büyük önem taşır. Gelişmiş network ağımızla nadir araçlarınızın yedek parçalarını temin ediyoruz.

Check-Up Hizmeti

İkinci el bir Ferrari, Maserati ve Lamborghini sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bu değerli otomobillerin riskleri de yüksek olabilir. Uzman, eğitimli ekibimiz sayesinde aracınızdaki kusurları ve olası kronik durumlarını tecrübemizle gözden geçiriyoruz. Ya da mevcut Ferrari, Maserati ve Lamborghini' nizin durumunu check up' tan geçiriyoruz.

About Us